Zespół

NASZE FRYZJERKI:

GOSIA: fryzjer - stylista z tytułem mistrzowskim oraz kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w strzyżeniu strzyżeniu męskim, damskim i dziecięcym. Expert L'oreal Professionnel w koloryzacji Majirel i INOA, ukończone profesjonalne szkolenie w dziedzinie  zmianie formy trwałego prostowania włosów metodą X-tenso jak również Dulcia Advanced. Tworzy kreatywne upięcia ślubne, wieczorowe i okazjonalne.

KAROLINA: fryzjer - stylista z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Profesjonalistka w strzyżeniu damskim, męskim i dziecięcym. Specjalista L'oreal Professionnel w dziedzinie koloryzacji Majirel i INOA. Expert w zakresie zmianie formy Dulcia Advanced. Wybitne umiejętności w kreacji upięć ślubnych, wieczorowych i okazjonalnych. W swoim portfolio posiada liczne stylizacje fryzur i upięć do sesji fotograficznych i pokazów mody.

RENATA: fryzjer - stylista z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Profesjonalistka i expert w strzyżeniu męskim oraz damskim. Specjalista L'oreal Professionnel w koloryzacji Majirel, INOA oraz zmianie formy DULCIA. 


NASZE KOSMETYCZKI:

BASIA: kosmetyczka z prawie 10 letnim doświadczeniem. Specjalista w zakresie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, masaży twarzy i ciała. Wykonuje manicure i pedicure kosmetyczny. Ukończone liczne szkolenia z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej: Institut Esthederm, Mediderma by Sesderma.Jej wyjątkowe i indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na łączenie zabiegów kosmetologicznych, relaksacyjnych oraz z zakresu kosmetyki upiększającej, dermoestetycznej i anti-aging.

 

ul. Kazimierza Kordylewskiego 31-542 KrakówTel. 12 311 29 54, 12 354 75 57 MarionetteSalonUrody