Makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Zabiegi makijażu permanentnego w Marionette wykonuje dyplomowana linergistka i specjalista mikro - pigmentacji PATRYCJA DEVIRON.

Patrycja Deviron ukończyła liczne kursy makijażu permanentnego w kraju jak i za granicą, czego dowodem są liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające jej umiejętności. Jednak najlepszym dowodem na jej profesjonalizm jest coraz większa ilość zadowolonych klientek w różnym wieku.

Zasada jaką stosuje w pracy to przede wszystkim precyzja oraz skupienie się na potrzebach Klientki tak, aby w jak najbardziej naturalny sposób upiększyć twarz. Niezwykle ważny jej dla niej komfort Klienta podczas przeprowadzania zabiegu, dlatego też wszystkie zabiegi pigmentacji wykonywane są po wcześniejszym znieczuleniu w miłej i kameralnej atmosferze.

Patrycja Deviron współpracuje z markami: European Beauty Concept, Bioevolution, Swiss Color - wszystkie posiadają najwyższej jakości barwniki. To w połączeniu z wykonaniem delikatnego artystycznego makijażu, gdzie barwnik aplikowany jest warstwa na warstwę - pozwala na wykonanie naturalnego i nieprzerysowanego makijażu oraz stopniowe, kontrolowane wzmacnianie koloru. Wysokiej jakości sprzęt (Nuoveau Contour Digital), atakże doświadczenie, cierpliwość i precyzja są gwarancją usługi na najwyższym poziomie jakości.

Makijaż permanentny (makijaż trwały) polega na wprowadzeniu barwnika do górnej warstwy skóry, czyli naskórka. Utrzymuje się od 2 do 5 lat w zależności od rodzaju skóry. Makijaż permanentny wykonywany jest na brwiach, powiekach i ustach. Barwniki dobierane są odpowiednio do koloru skóry, koloru włosów klientki, dzięki czemu makijaż wygląda bardzo naturalnie.

 

ul. Kazimierza Kordylewskiego 31-542 KrakówTel. 12 311 29 54, 12 354 75 57 MarionetteSalonUrody