Kosmetyka

Salon Urody Marionette to eleganckie wnętrza, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze mogą Państwo zadbać o swoje dłonie i stopy. Oddać się w ręce specjalistów z zakresu kosmetyki i kosmetologii podczas profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i relaksujących masaży na ciało.

Marionette po przeanalizowaniu ofert wielu profesjonalnych firm kosmetycznych wybrało najlepsze produkty i zabiegi, aby nasi Klienci przede wszystkim byli zachwyceni efektem i trwałością efektu wybranych zabiegów.

Manicure - zabiegi na dłonie i paznokcie, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów korzystamy z produktów najlepszej marki na rynku O.P.I., bogata oferta kolorystyczna lakierów i szybko schnących gel colorów sprawia, iż grono naszych stałych Klientek ciągle się powieksza. Oczywiście wszystko w najlepszych cenach w Krakowie!

Pedicure - kosmetyczna i specjalistyczna pielęgnacja stóp. Oddzielny gabinet do przeprowadzanie zabiegów pielęgnacji stóp sprawia, iż Klientki czują się komfortowo. Jeśli chodzi o markę to stawiamy na najlepszych - Gehwol - kosmetyków tej firmy uzywamy przy zabiegach.

Pielęgnacja twarzy - zabiegi dobrane do naszej oferty wynikają z naszego wieloletniego doświadczenia w branży oraz z analizy potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Peelingi marki SESDERMA, to połączenie nowoczesnej technologii oraz naturalnych składników aktywnych. 

ESTHEDERM, to luksusowa, francuska marka, która jako jedna z niewielu marek kosmetycznych na świecie posiada własne centrum naukowo - badawcze, gdzie pod nadzorem specjalistów tworzone są wyjątkowe receptury produktów. Dzięki innowacyjnemu podejściu i wyjątkowemu składowi wszystkie produkty ESTHEDERM są w 100% aktywne co sprawia, że są gwarancją rezultatów. Wyjątkowa marka, której głównym wyróżnikiem jest obecna we szystkich produktach woda komórkowa - Cellular Water. Jest to laboratoryjnie stworzona kopia wody występującej w organiźmie człowieka. Dzięki wyjątkowym właściościom Cellular Water zarówno profesjonalne zabiegi jak i produkty detaliczne są biokompatybilne.

ESTHEDERM to także zupełnie inna, niespotykana filozofia pielęgnacji skóry, opierająca się o motto założyciela marki - "Kiedy skóra cierpi, zamiast tylko ją leczyć, trzeba nauczyć ją żyć od nowa".

Zabiegi i ich ceny dostępne są w zakładce "ceny". Zachęcamy również Państwa do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszego Salonu!

Dbaj o siebie i swoich bliskich w super atrakcyjnych cenach i polecaj nas swoim znajomym! 

 

Marki na jakich pracujemy:

- Esthederm (profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała - biologia wsparciem dla kometologii)

- Sesderma (medyczne podejście do zabiegów rewitalizacji skóry)

- Clarena, Bielenda oraz Norel (podstawowe zabiegi pielęgnacji skóry twarzy)

- Secret Lashes (przedłużanie rzęs)

- Depileve (woski do depilacji)

- O.P.I. (manicure, pedicure)

- Mollon (manicure, pedicure)

- Kiko (manicure, pedicure)

- Sally Hansen (manicure, pedicure)

- Gehwol (pielęgnacja stóp)


ul. Kazimierza Kordylewskiego 31-542 KrakówTel. 12 311 29 54, 12 354 75 57 MarionetteSalonUrody