Aktualności
Wiosna / Lato 2018

Kochane Panie jak tam Wasze przygotowania do lata?

Z najmodniejszą koloryzacją od L\'Oréal Professionnel zachwycicie nie jeden raz

Zabieg MEZOPEN

FRAKCYJNE MIKRONAKŁUWANIE skóry – zabiegi urządzeniem MezoPen, stanowią złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. Dzięki unikalnej budowie, zastosowanie urządzenia daje znakomite rezultaty już po pierwszym zabiegu.

Mezopen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry, na precyzyjnie określoną głębokość, przy pomocy pulsujących igieł. Wytworzone mikrokanaliki ułatwiają dostarczanie substancji czynnych, zawartych w ampułkach, do naskórka i skóry właściwej zapewniając niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy pobudzają naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry, dzięki zwiększonej fizjologicznej produkcji kolagenu.

Do zabiegów wykorzystujemy preparaty zawierające substancje aktywne w każdej ampułce, np: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe, czynniki wzrostu, peptydy biomimetyczne.

MezoPen® minimalizuje efekty przypadkowego uszkodzenia skóry. W odróżnieniu od zwykłych rollerów z igłami MezoPen® nakłuwa skórę precyzyjnie od góry. Działa znacznie delikatniej i skuteczniej. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły. Zabieg z zastosowaniem urządzenia znacząco zmniejsza bolesność, skraca czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Cennik:

Cena zabiegu: 300 zł

Seria zabiegów:

4 zabiegi – 1000 zł

6 zabiegów -  1300 zł

MEDIDERMA by Sesderma

NOWA marka i jakość w Marionette 

Kwasy MEDI+DERMA by SESDERMA.

Odkryj wyjątkowe działanie peelingów kwasowych - zapraszamy wszystkich na pierwszy zabieg exfoliacji (złuszczania i usuwania zrogowaciałej warstwy naskórka przy pomocy kwasów owocowych) w promocyjnej cenie 99 zł.

Jeżeli chcesz głębiej i mocniej oczyścić swoją skórę, skomponuj swój peeling z metodą mikrodermabrazji w cenie 149 zł.

Za pakiet 4 zabiegów otrzymasz dodatkowo 25% rabatu

W przypadku pytań o zabiegi prosimy o kontakt telefoniczny 12 311 29 54 lub wizytę i darmowe dermokonsultacje w salonie.

 

Serdecznie zapraszamy!

1 z 6
ul. Kazimierza Kordylewskiego 31-542 KrakówTel. 12 311 29 54, 12 354 75 57 MarionetteSalonUrody